ARCHIWUM


IMGP4159

W niedzielny wieczór zakończyły się trwające od 8 października XXII Międzynarodowe Olkuskie Dni Muzyki Organowej i Kameralnej. To ważne wydarzenie muzyczne cieszy się dużym powodzeniem. W tym roku można było w nim uczestniczyć również za pośrednictwem Internetu.

CZYTAJ WIĘCEJ

IMGP4133

W dniu 8 października w MOK-Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy Harmonia Sacra. Jest to wydarzenie co roku towarzyszące Międzynarodowym Olkuskim Dniom Muzyki Organowej i Kameralnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

22 lipca wieczorem w Bazylice Mniejszej pw. św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu odbył się ostatni recital Letniego Festiwalu Organowego „Organy Srebrnego Miasta 2021” pod patronatem honorowym Romana Piaśnika, Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

CZYTAJ WIĘCEJ

DSCF1333

W dniu 8 sierpnia w Bazylice Mniejszej pw. św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu odbył się recital organowy w ramach Letniego Festiwalu Organowego „Organy Srebrnego Miasta 2021” pod patronatem honorowym Romana Piaśnika, Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

CZYTAJ WIĘCEJ

W minioną niedzielę, 11 lipca b.r. w Bazylice Mniejszej pod wezwaniem św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu odbył się koncert inauguracyjny Letniego Festiwalu Organowego „Organy Srebrnego Miasta 2021”. Tegoroczny cykl imprez obejmuje jeszcze trzy takie wydarzenia. Najbliższe planowane jest na 25 lipca.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 lipca wieczorem w Bazylice Mniejszej pw. św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu odbył się koncert inauguracyjny Letniego Festiwalu Organowego „Organy Srebrnego Miasta 2021” pod patronatem honorowym Romana Piaśnika, Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miłośników wspaniałego brzmienia organów Hansa Hummla na pewno ucieszy informacja, że już 11 lipca w Bazylice Mniejszej św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu rozpocznie się Letni Festiwal Organowy „Organy Srebrnego Miasta 2021”. Sponsorem wydarzenia jest firma Interkonekt, operator sieci światłowodowej FIBER. Dzięki temu transmisję na żywo z tego wydarzenia będzie można oglądać na całym świecie za pośrednictwem internetu.

CZYTAJ WIĘCEJ